Huawei SUN2000-10KTL-M1 High Current [3F ] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0424
Gyártó: Huawei
14,5
Huawei SUN2000-10KTL-M1 HC – Rugalmas, nagy teljesítményű és jövő-biztos invertermegoldás
  • A készülék támogatja a nagyfeszültségű napelemes modulok csatlakoztatását (pl. akár 1100 V DC bemenet) – így lehetőség nyílik modern, nagy-Teljesítményű PV-modulok használatára.
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 14.5A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 13.5A
I sc max MPPT1 19.5
Kategória Hibrid INV.
Kimeneti áramerősség 14.5A
Max input teljesítmény MPPT1 15000WP
Névleges teljesítmény 10000
Umpp min 140V
Umpp max 980V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 146.5 mm
Súly 17 kg
MPPT1 15000
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-10KTL-M1 High Current [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 14.5A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 13.5A
I sc max MPPT1 19.5
Kategória Hibrid INV.
Kimeneti áramerősség 14.5A
Névleges teljesítmény 10000
Umpp min 140V
Umpp max 980V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 146.5 mm
Súly 17 kg
MPPT1 15000
Leírás