Huawei SUN2000-115KTL-M2 [3F ] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0439
Gyártó: Huawei
166,7 1 pallet = 2 pcs
Huawei SUN2000-115KTL-M2 – 115 kW háromfázisú string inverter ipari és nagyméretű napelemes rendszerekhez
  • A készülék 115 kW névleges kimeneti teljesítménnyel és akár 125 kW AC látható teljesítménnyel operál, így nagy modul-mezők kiszolgálására is alkalmas.
  • A különösen nagy bemeneti feszültség (akár 1 100 V DC) és a 10 db MPPT-követő kiemelt rugalmasságot biztosít a panelek elrendezésében, string-kiosztásban.
Kapcsolódó termékek
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 166A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 30A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 166A
Max input teljesítmény MPPT1 21000WP
Névleges teljesítmény 115000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 200V
Garancia 5 év
Magasság 700 mm
Szélesség 1035 mm
Vastagság 365 mm
Súly 93 kg
MPPT1 21000
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-115KTL-M2 [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 166A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 30A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 166A
Névleges teljesítmény 115000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 200V
Garancia 5 év
Magasság 700 mm
Szélesség 1035 mm
Vastagság 365 mm
Súly 93 kg
MPPT1 21000
Leírás