Huawei SUN2000-12KTL-M2 High Current [3F] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0425
Gyártó: Huawei
Huawei SUN2000-12KTL-M2 High Current [3F ] [EU] egy prémium minőségű Inverterek;Inverterek/Huawei, amely kiváló teljesítményt és megbízhatóságot kínál.
A készülék 12 kW névleges teljesítménye és nagy DC-bemeneti kapacitása lehetővé teszi, hogy a rendszer stabilan és hatékonyan működjön még kedvezőtlenebb körülmények között is. Az inverter háromfázisú kimenete kiegyensúlyozott energiaellátást biztosít, ami ideális a háztartási, ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz.
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 17.4A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 27A
I sc max MPPT1 39
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 17.4A
Max input teljesítmény MPPT1 18000WP
Névleges teljesítmény 12000
Umpp min 160V
Umpp max 950V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 262 mm
Súly 25 kg
MPPT1 18000
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-12KTL-M2 High Current [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 17.4A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 27A
I sc max MPPT1 39
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 17.4A
Névleges teljesítmény 12000
Umpp min 160V
Umpp max 950V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 262 mm
Súly 25 kg
MPPT1 18000
Leírás