Huawei SUN2000-50KTL-M3 [3F ] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0437
Gyártó: Huawei
72,5
Huawei SUN2000-50KTL-M3 – 50 kW háromfázisú string inverter profiknak
A Huawei SUN2000-50KTL-M3 egy prémium kategóriás háromfázisú, 50 kW-os string inverter, amelyet kifejezetten olyan rendszerekhez terveztek, ahol nagy kapacitás, megbízhatóság és telepítési rugalmasság egyaránt fontos.
Kiemelt jellemzők:
  • 50 kW névleges kimeneti teljesítmény és akár 55 kW ac látható teljesítmény – így biztosítja a nagy kapacitású rendszerek igényeit.
  • Akár 1 100 V DC-bemeni feszültség támogatása, és 4 MPPT bemenet – nagy rugalmasság a panel-mezők tervezésében.
Kapcsolódó termékek
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 72.2A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 30A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 72.2A
Max input teljesítmény MPPT1 18300WP
Névleges teljesítmény 50000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 200V
Garancia 5 év
Magasság 530 mm
Szélesség 640 mm
Vastagság 270 mm
Súly 49 kg
MPPT1 18300
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-50KTL-M3 [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 72.2A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 30A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 72.2A
Névleges teljesítmény 50000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 200V
Garancia 5 év
Magasság 530 mm
Szélesség 640 mm
Vastagság 270 mm
Súly 49 kg
MPPT1 18300
Leírás