Huawei SUN2000-6KTL-M1 High Current [3F] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0422
Gyártó: Huawei
Huawei SUN2000-6KTL-M1 (High Current Version) – 6 kW háromfázisú hibrid inverter nagy igényekhez
Huawei SUN2000-6KTL-M1 HC – A megbízható választás komplex energiarendszerekhez
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 8.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 13.5A
I sc max MPPT1 19.5
Kategória Hibrid INV.
Kimeneti áramerősség 8.7A
Max input teljesítmény MPPT1 9000WP
Névleges teljesítmény 6000
Umpp min 140V
Umpp max 980V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 146.5 mm
Súly 17 kg
MPPT1 9000
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-6KTL-M1 High Current [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 8.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 13.5A
I sc max MPPT1 19.5
Kategória Hibrid INV.
Kimeneti áramerősség 8.7A
Névleges teljesítmény 6000
Umpp min 140V
Umpp max 980V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 146.5 mm
Súly 17 kg
MPPT1 9000
Leírás