SolPlanet ASW10K-LT-G2 pro [3F ] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0430
Gyártó: Solplanet
14,5
Solplanet ASW10K-LT-G2 Pro – 10 kW háromfázisú string inverter prémium kivitelben
Ez az inverter 10 kW-os névleges kimeneti teljesítménnyel, háromfázisú kimenettel és két független MPPT-követővel rendelkezik, így bármelyik telepítésnél alkalmazható, ahol a panel-mező nagyfeszültségű, több stringből áll vagy bifaciális modulokat tartalmaz.
Kiemelt tulajdonságai:
  • A széles MPPT-feszültségtartomány (például 150 V–1000 V) és a magas bemeneti feszültség-tartomány alkalmassá teszik modern, nagy teljesítményű napelem-modulok alkalmazására.
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 14.5A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 20A
I sc max MPPT1 30
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 14.5A
Max input teljesítmény MPPT1 12000WP
Névleges teljesítmény 10000
Umpp min 150V
Umpp max 1000V
U start 180V
Garancia 10 év
Magasság 453 mm
Szélesség 503 mm
Vastagság 183 mm
Súly 17.3 kg
MPPT1 12000
Leírás és Paraméterek
Solplanet ASW10K-LT-G2 pro [3F] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Solplanet, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 14.5A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 20A
I sc max MPPT1 30
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 14.5A
Névleges teljesítmény 10000
Umpp min 150V
Umpp max 1000V
U start 180V
Garancia 10 év
Magasság 453 mm
Szélesség 503 mm
Vastagság 183 mm
Súly 17.3 kg
MPPT1 12000
Leírás