SolPlanet ASW15K-LT-G2 Pro [3F ] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0434
Gyártó: Solplanet
Solplanet ASW15K-LT-G2 Pro [3F ] [EU] egy prémium minőségű Inverterek;Inverterek/Solplanet, amely kiváló teljesítményt és megbízhatóságot kínál.
Solplanet ASW15K-LT-G2 Pro – 15 kW háromfázisú string inverter prémium kivitelben
A Solplanet ASW15K-LT-G2 Pro az inverterek prémium kategóriájába tartozik, kifejezetten olyan rendszerekhez, ahol a megbízhatóság, hatékonyság és rugalmas telepíthetőség egyaránt fontos. A 15 kW-os névleges teljesítmény nagyon jól illeszkedik közepes és nagyobb méretű háromfázisú rendszerekhez, legyen szó családi házról, társasházról vagy kisebb vállalkozásról.
Az inverter különösen előnyös olyan telepítésekben, ahol:
  • modern, nagy felületű vagy bifaciális modulok kerülnek alkalmazásra,
  • a panel-mező nagy területen helyezkedik el, vagy
  • fontos a kültéri elhelyezés (például gépészeti helyiség nélkül).
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 21.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 32A
I sc max MPPT1 48
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 21.7A
Max input teljesítmény MPPT1 12000WP
Névleges teljesítmény 15000
Umpp min 150V
Umpp max 1000V
U start 180V
Garancia 10 év
Magasság 435 mm
Szélesség 503 mm
Vastagság 183 mm
Súly 17.3 kg
MPPT1 12000
Leírás és Paraméterek
Solplanet ASW15K-LT-G2 Pro [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Solplanet, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 21.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 32A
I sc max MPPT1 48
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 21.7A
Névleges teljesítmény 15000
Umpp min 150V
Umpp max 1000V
U start 180V
Garancia 10 év
Magasság 435 mm
Szélesség 503 mm
Vastagság 183 mm
Súly 17.3 kg
MPPT1 12000
Leírás