Solplanet ASW20K-LT-G2 Pro [3F] [EU]
Raktáron: Raktáron
Külső raktáron ~ 2hét: Raktáron
Cikkszám: 2200 0448
Gyártó: Solplanet
Solplanet ASW20K-LT-G2 Pro [3F] [EU] egy prémium minőségű Inverterek;Inverterek/Solplanet, amely kiváló teljesítményt és megbízhatóságot kínál.
Solplanet ASW20K-LT-G2 Pro – 20 kW háromfázisú string inverter prémium kivitelben
A Solplanet ASW20K-LT-G2 Pro egy olyan magas szintű háromfázisú string inverter, amelyet nagyobb teljesítményű napelemes rendszerekhez fejlesztettek. A 20 kW névleges kimeneti teljesítmény lehetővé teszi közepes-méretű kereskedelmi vagy nagyobb lakossági rendszerek kivitelezését is.
A készülékben megtalálhatók azok a prémium jellemzők, amelyek a Pro-sorozatot jellemzik:
  • A 20 A-es bemeneti áram stringenként és a korszerű csatlakozások lehetővé teszik nagyfelületű, wafer-alapú modulok alkalmazását.
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 28.9A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 32A
I sc max MPPT1 48
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 28.9A
Max input teljesítmény MPPT1 15000WP
Névleges teljesítmény 20000
Umpp min 150V
Umpp max 1000V
U start 180V
Garancia 10 év
Magasság 435 mm
Szélesség 503 mm
Vastagság 183 mm
Súly 18.6 kg
MPPT1 15000
Leírás és Paraméterek
Solplanet ASW20K-LT-G2 Pro [3F] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Solplanet, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 28.9A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 32A
I sc max MPPT1 48
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 28.9A
Névleges teljesítmény 20000
Umpp min 150V
Umpp max 1000V
U start 180V
Garancia 10 év
Magasság 435 mm
Szélesség 503 mm
Vastagság 183 mm
Súly 18.6 kg
MPPT1 15000
Leírás