Huawei SUN2000-50KTL-M3 – 50 kW háromfázisú string inverter profiknak
A Huawei SUN2000-50KTL-M3 egy prémium kategóriás háromfázisú, 50 kW-os string inverter, amelyet kifejezetten olyan rendszerekhez terveztek, ahol nagy kapacitás, megbízhatóság és telepítési rugalmasság egyaránt fontos.
Kiemelt jellemzők:
50 kW névleges kimeneti teljesítmény és akár 55 kW ac látható teljesítmény – így biztosítja a nagy kapacitású rendszerek igényeit.
Akár 1 100 V DC-bemeni feszültség támogatása, és 4 MPPT bemenet – nagy rugalmasság a panel-mezők tervezésében.
Paraméterek
| Kimeneti áramerősség | 72.2A |
| Fázisszám | 3 |
| I max input MPPT1 | 30A |
| I sc max MPPT1 | 40 |
| Kategória | Normál INV. |
| Max input teljesítmény MPPT1 | 18300WP |
| Névleges teljesítmény | 50000 |
| Umpp min | 200V |
| Umpp max | 1000V |
| U start | 200V |
| Garancia | 5 év |
| Magasság | 530 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Vastagság | 270 mm |
| Súly | 49 kg |
| MPPT1 | 18300 |
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-50KTL-M3 [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
- Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
- Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
- Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
| Fázisszám | 3 |
| I max input MPPT1 | 30A |
| I sc max MPPT1 | 40 |
| Kategória | Normál INV. |
| Umpp min | 200V |
| Umpp max | 1000V |
| U start | 200V |
| Garancia | 5 év |
| Magasság | 530 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Vastagság | 270 mm |
| Súly | 49 kg |
| MPPT1 | 18300 |
Leírás