Sungrow SG33CX-V112 – 33 kW-os professzionális ipari inverter
A Sungrow SG33CX-V112 [3F] [EU] egy nagy teljesítményű, ipari kategóriás háromfázisú inverter, amelyet közepes és nagy kereskedelmi napelemes rendszerekhez terveztek. A készülék 4 MPPT csatornával és 8 PV string bemenettel rendelkezik, ami maximális rugalmasságot és kiváló árnyéktűrést biztosít.
Paraméterek
| Kimeneti áramerősség | 47.7A |
| Fázisszám | 3 |
| I max input MPPT1 | 26A |
| I sc max MPPT1 | 40 |
| Kategória | Normál INV. |
| Max input teljesítmény MPPT1 | 22100WP |
| Névleges teljesítmény | 33000 |
| Umpp min | 200V |
| Umpp max | 1000V |
| U start | 250V |
| Garancia | 5 év |
| Magasság | 595 mm |
| Szélesség | 702 mm |
| Vastagság | 310 mm |
| Súly | 50 kg |
| MPPT1 | 22100 |
Leírás és Paraméterek
Sungrow SG33CX-V112 [3F] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Sungrow, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
- Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
- Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
- Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
| Fázisszám | 3 |
| I max input MPPT1 | 26A |
| I sc max MPPT1 | 40 |
| Kategória | Normál INV. |
| Umpp min | 200V |
| Umpp max | 1000V |
| U start | 250V |
| Garancia | 5 év |
| Magasság | 595 mm |
| Szélesség | 702 mm |
| Vastagság | 310 mm |
| Súly | 50 kg |
| MPPT1 | 22100 |
Leírás