Paraméterek
Gyártó JA Solar
Bővített garancia 25
IMPP 13.13A
Umpp (STC) 31.61
Isc (STC) 14A
α (Isc hőmérsékleti együttható) 0.045
γ (P max hőmérsékleti együttható) -0.35
Típus MONO Perc Half-Cut
β (Uoc hőmérsékleti együttható) -0.35
Uoc (STC) 37.45
Garancia 12 év
Magasság 1134 mm
Szélesség 1722 mm
Vastagság 30 mm
Súly 19.5 kg
Keret színe Fekete
Hátlap színe Fehér
Leírás és Paraméterek
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Gyártó JA Solar
Bővített garancia 25
IMPP 13.13A
Umpp (STC) 31.61
Isc (STC) 14A
Típus MONO Perc Half-Cut
Uoc (STC) 37.45
Garancia 12 év
Magasság 1134 mm
Szélesség 1722 mm
Vastagság 30 mm