Paraméterek
| Gyártó | JA Solar |
| Típus | MONO Perc Half-Cut |
| Magasság | 1762 mm |
| Szélesség | 1134 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Súly | 20 kg |
| Keret színe | Fekete |
| Hátlap színe | Fehér |
Leírás és Paraméterek
JA Solar JAM54S30-420/LR 420Wp WB [ 1762 x 1134 x 30 ] egy korszerű Napelemek, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
- Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
- Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
- Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
| Gyártó | JA Solar |
| Típus | MONO Perc Half-Cut |
| Magasság | 1762 mm |
| Szélesség | 1134 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Súly | 20 kg |
| Keret színe | Fekete |
| Hátlap színe | Fehér |
Leírás
JA Solar JAM54S30-420/LR 420Wp WB [ 1762 x 1134 x 30 ] egy korszerű Napelemek, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
- Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
- Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
- Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel