Solplanet ASW30K-LT-G2 [3F] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0386
Gyártó: Solplanet
Solplanet ASW30K-LT-G2 [3F ] [EU] egy prémium minőségű Inverterek;Inverterek/Solplanet, amely kiváló teljesítményt és megbízhatóságot kínál.
Solplanet ASW30K-LT-G2 – Erőteljes és rugalmas megoldás nagy napelemes rendszerekhez
Különösen előnyös azok számára, akiknek fontos:
  • a kültéri telepítés (válogatott IP66 védettség révén)
  • a modul-elrendezés szabadsága több MPP-követővel
  • a nagy bemeneti feszültségtartomány és túlméretezhetőség
  • egyszerű telepítés és monitorozás modern alkalmazás támogatással
Főbb előnyök
  • 30 kW háromfázisú rendszer – lehetőség nagyobb energiahozamra
  • Több MPP-követő és nagyfeszültségű bemenet a rugalmasságért
  • IP66-os védelem kültéri használatra – megbízható bármilyen időjárási körülmény között
  • Túlméretezési lehetőség (pl. 150% DC/AC) – nagyobb modul-mező hatékonyabb használata
  • Modern telepítés-barát kialakítás – gyors, egyszerű szerelhetőség
  • Integrált monitoring és kommunikáció – valós idejű adatok, könnyű üzemeltetés
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 43.4A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 26A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 43.4A
Max input teljesítmény MPPT1 20000WP
Névleges teljesítmény 30000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 250V
Garancia 10 év
Magasság 580 mm
Szélesség 670 mm
Vastagság 270 mm
Súly 42 kg
MPPT1 20000
Leírás és Paraméterek
Solplanet ASW30K-LT-G2 [3F ] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Solplanet, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 43.4A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 26A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 43.4A
Névleges teljesítmény 30000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 250V
Garancia 10 év
Magasság 580 mm
Szélesség 670 mm
Vastagság 270 mm
Súly 42 kg
MPPT1 20000
Leírás