Sungrow SG33CX-V112 [3F] [EU]
Sungrow SG33CX-V112 [3F] [EU]
Raktáron: Rendelésre beszerezhető ~2 hét.
Külső raktáron ~ 2hét: Rendelésre beszerezhető ~2 hét.
Cikkszám: 2200 0407
Gyártó: Sungrow
Sungrow SG33CX-V112 [3F] [EU] egy prémium minőségű Inverterek;Inverterek/Sungrow, amely kiváló teljesítményt és megbízhatóságot kínál.
Sungrow SG33CX-V112 – 33 kW-os professzionális ipari inverter
A Sungrow SG33CX-V112 [3F] [EU] egy nagy teljesítményű, ipari kategóriás háromfázisú inverter, amelyet közepes és nagy kereskedelmi napelemes rendszerekhez terveztek. A készülék 4 MPPT csatornával és 8 PV string bemenettel rendelkezik, ami maximális rugalmasságot és kiváló árnyéktűrést biztosít.
Kapcsolódó termékek
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 47.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 26A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 47.7A
Max input teljesítmény MPPT1 22100WP
Névleges teljesítmény 33000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 250V
Garancia 5 év
Magasság 595 mm
Szélesség 702 mm
Vastagság 310 mm
Súly 50 kg
MPPT1 22100
Leírás és Paraméterek
Sungrow SG33CX-V112 [3F] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Sungrow, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 47.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 26A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 47.7A
Névleges teljesítmény 33000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 250V
Garancia 5 év
Magasság 595 mm
Szélesség 702 mm
Vastagság 310 mm
Súly 50 kg
MPPT1 22100
Leírás