Huawei SUN2000-15KTL-M2 High Current [3F] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0428
Gyártó: Huawei
Huawei SUN2000-15KTL-M2 High Current [3F] [EU] egy prémium minőségű Inverterek;Inverterek/Huawei, amely kiváló teljesítményt és megbízhatóságot kínál.
A 15 kW névleges teljesítmény és a magas DC-bemeneti kapacitás révén ez a modell ideális választás nagyobb lakossági, ipari vagy kereskedelmi telepítésekhez, ahol stabil, megbízható és hatékony energiatermelésre van szükség.
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 21.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 27A
I sc max MPPT1 39
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 21.7A
Max input teljesítmény MPPT1 22500WP
Névleges teljesítmény 15000
Umpp min 160V
Umpp max 950V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 262 mm
Súly 25 kg
MPPT1 22500
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-15KTL-M2 High Current [3F] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 21.7A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 27A
I sc max MPPT1 39
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 21.7A
Névleges teljesítmény 15000
Umpp min 160V
Umpp max 950V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 262 mm
Súly 25 kg
MPPT1 22500
Leírás