Huawei SUN2000-36KTL-M3 [EU]
Huawei SUN2000-36KTL-M3 [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0370
Gyártó: Huawei
VTSZ : 85044088 1 pallet = 3 pcs
Huawei SUN2000-36KTL-M3 – Teljesítmény, intelligencia és megbízhatóság egy egységben
Főbb előnyök:
  • Nagy teljesítmény (~36 kW) háromfázisú kimenettel – ideális kereskedelmi méretű telepítésekhez.
  • Több MPP-követő (4 db) – rugalmas string-elrendezésekhez, modul-csoportokhoz.
  • Nagy bemeneti feszültség-tartomány (akár ~1100 V) – kompatibilis nagy feszültségű PV-modulokkal.
  • IP66 védettség és természetes hűtés – kültéri telepítésre is kiválóan alkalmas.
  • Intelligens kommunikációs lehetőségek (WLAN/Ethernet, RS485) és integrált monitoring támogatás.
  • Fan-free kialakítás – alacsony zajszint, kevés karbantartás.
Kapcsolódó termékek
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 52A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 26A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 52A
Max input teljesítmény MPPT1 18300WP
Névleges teljesítmény 36000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 200V
Garancia 5 év
Magasság 530 mm
Szélesség 640 mm
Vastagság 270 mm
Súly 43 kg
MPPT1 18300
Leírás és Paraméterek
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 52A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 26A
I sc max MPPT1 40
Kategória Normál INV.
Kimeneti áramerősség 52A
Névleges teljesítmény 36000
Umpp min 200V
Umpp max 1000V
U start 200V
Garancia 5 év
Magasság 530 mm
Szélesség 640 mm
Vastagság 270 mm