Huawei SUN2000-36KTL-M3 – Teljesítmény, intelligencia és megbízhatóság egy egységben
Főbb előnyök:
Nagy teljesítmény (~36 kW) háromfázisú kimenettel – ideális kereskedelmi méretű telepítésekhez.
Több MPP-követő (4 db) – rugalmas string-elrendezésekhez, modul-csoportokhoz.
Nagy bemeneti feszültség-tartomány (akár ~1100 V) – kompatibilis nagy feszültségű PV-modulokkal.
IP66 védettség és természetes hűtés – kültéri telepítésre is kiválóan alkalmas.
Intelligens kommunikációs lehetőségek (WLAN/Ethernet, RS485) és integrált monitoring támogatás.
Fan-free kialakítás – alacsony zajszint, kevés karbantartás.
Paraméterek
| Kimeneti áramerősség | 52A |
| Fázisszám | 3 |
| I max input MPPT1 | 26A |
| I sc max MPPT1 | 40 |
| Kategória | Normál INV. |
| Kimeneti áramerősség | 52A |
| Max input teljesítmény MPPT1 | 18300WP |
| Névleges teljesítmény | 36000 |
| Umpp min | 200V |
| Umpp max | 1000V |
| U start | 200V |
| Garancia | 5 év |
| Magasság | 530 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Vastagság | 270 mm |
| Súly | 43 kg |
| MPPT1 | 18300 |
Leírás és Paraméterek
- Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
- Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
- Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
| Kimeneti áramerősség | 52A |
| Fázisszám | 3 |
| I max input MPPT1 | 26A |
| I sc max MPPT1 | 40 |
| Kategória | Normál INV. |
| Kimeneti áramerősség | 52A |
| Umpp min | 200V |
| Umpp max | 1000V |
| U start | 200V |
| Garancia | 5 év |
| Magasság | 530 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Vastagság | 270 mm |