Huawei SUN2000-8KTL-M1 High Current [3F] [EU]
Raktáron: Keresse az értékesítőt!
Külső raktáron ~ 2hét: Keresse az értékesítőt!
Cikkszám: 2200 0423
Gyártó: Huawei
Telepítők és felhasználók számára külön előnyt jelent:
  • a nagy bemeneti áramerősség miatt nagyobb szabadság a panel-elrendezésben és string-kiosztásban
  • háromfázisú kimenet, így kisebb méretű vállalkozások, lakóépületek is igénybe vehetik
  • a gyártó ökoszisztémájába illeszkedő megoldások (pl. akkumulátor-csatlakozás, távmonitorozás)
  • könnyű telepítés, modern szerelési- és csatlakozástechnika
  • hosszú távú megbízhatóság és támogatás egy ismert márkától
Paraméterek
Kimeneti áramerősség 11.6A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 13.5A
I sc max MPPT1 19.5
Kategória Hibrid INV.
Kimeneti áramerősség 11.6A
Max input teljesítmény MPPT1 12000WP
Névleges teljesítmény 8000
Umpp min 140V
Umpp max 980V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 146.5 mm
Súly 17 kg
MPPT1 12000
Leírás és Paraméterek
Huawei SUN2000-8KTL-M1 High Current [3F] [EU] egy korszerű Inverterek;Inverterek/Huawei, amelyet a legmagasabb ipari szabványok szerint fejlesztettek ki.
  • Teljesítmény: Megbízható és stabil energiaellátás
  • Felhasználás: Ideális ipari és kereskedelmi célokra
  • Tartósság: Hosszú élettartamú, időjárásálló kivitel
Kimeneti áramerősség 11.6A
Fázisszám 3
I max input MPPT1 13.5A
I sc max MPPT1 19.5
Kategória Hibrid INV.
Kimeneti áramerősség 11.6A
Névleges teljesítmény 8000
Umpp min 140V
Umpp max 980V
U start 200V
Garancia 10 év
Magasság 470 mm
Szélesség 525 mm
Vastagság 146.5 mm
Súly 17 kg
MPPT1 12000
Leírás